• X Powiatowy Konkurs

• X POWIATOWY KONKURS O ŚWIĘTYM JANIE PAWLE II

24 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się X edycja Powiatowego Konkursu wiedzy o Janie Pawle II.
          Tematem tegorocznego konkursu była "Twórczość literacka świętego Jana Pawła II".

Konkurs rozpoczął się udziałem we Mszy Świętej w kościele w Krzeszowie, a następnie w szkolnej sali gimnastycznej wysłuchaliśmy części artystycznej pt. „Hiob” w reżyserii mgr Anny Wojtyłko i ks. mgr Wojciecha Matyga, zaprezentowanej przez uczniów klas gimnazjalnych z naszej szkoły.

Po uroczystym apelu przyszedł czas na rozwiązywanie testu. W kategorii szkół podstawowych reprezentowali nas: Angelika Bańdura, Martyna Szczygieł i Filip Filuś,  a w kategorii klas gimnazjalnych: Wanessa Baca, Oliwia Chrząszcz oraz Katarzyna Lenik.

A tak prezentują się miejsca konkursowe:

Szkoły podstawowe:

I. Szkoła Podstawowa w Juszczynie

II. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zawoi Mosorne

III. Szkoła Podstawowa w Kukowie.

Klasy gimnazjalne:

I. Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie
          II. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lachowicach
          III. Zespół Szkół w Zawoi Wilcznej.

Gratulujemy!