• Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II (Edycja 2024)

• INFORMACJE NA TEMAT

“Powiatowego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II”

(Edycja 2024)

1. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych powiatu suskiego do udziału w “Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II” (Edycja 2024).
            2. Konkurs odbędzie się we wtorek 29 października 2024 r.:
            • godzina 8.00 - msza święta w kościele pod wezwaniem MB Nieustającej Pomocy w Krzeszowie,
            • godzina 9.00 - spektakl w wykonaniu młodzieży SP w Krzeszowie,
            • godzina 9.30 - “Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II” w Szkole Podstawowej w Krzeszowie.
            1. Literatura konkursowa:

Oder Sławomir; Gaeta Saverio, Dlatego święty. Prawdziwy Jan Paweł II, o którym opowiada postulator procesu beatyfikacyjnego, przekł. Katarzyna Trzeszczkowska, Kraków 2010.

1. Prosimy o przesłanie, w terminie do 15 października 2024 r., na adres organizatora: “Karty zgłoszenia szkoły i uczniów” (Załącznik 1) oraz “Oświadczenia rodziców w/s przetwarzania danych osobowych” (Załącznik 2) każdego ucznia z 3-osobowej drużyny konkursowej.
            2. Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w “Regulaminie Powiatowego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II”.
            3. Adres do korespondencji: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzeszowie, 34-206 Krzeszów 216.

Adres mailowy: zskrzeszow@op.pl.

Strona internetowa: https://zskrzeszow.edupage.org/.

Telefon kontaktowy: (033) 874-81-73.

Regulamin_Powiatowego_Konkursu_Wiedzy_o_Janie_Pawle_II.pdf

Zal._1_-_Karta_zgloszenia_szkoly.pdf

Zal._2_-_Oswiadczenie_rodzicow.pdf

• Odblaskowa szkoła

• Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim konkursie dla szkół podstawowych „Odblaskowa Szkoła”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Opiekunem akcji szkolnej jest Pani Magdalena Matonóg.

• Serdecznie zapraszamy
            uczniów klas IV - VIII
            do udziału w konkursie plastycznym (z nagrodami) związanym z akcją

“Narodowe Czytanie 2024 - “Kordian” Juliusza Słowackiego”.
            Tematem konkursu jest wykonanie plakatu

zatytułowanego “Wolność to dla mnie…”.
            Format pracy: A3. Technika dowolna.
            Termin: do 30 IX 2024 r.
            Miejsce składania prac: biblioteka szkolna.