• Solidarni z Ukrainą

• Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny włącza się do akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórce.

Pomoc rzeczową można przynosić do szkoły do 11.03.2022r (tj. piątek).
            Szczegółowe informacje na plakacie.

Solidarni_(1).pdf

• Laboratoria przyszłości

• Z radością informujemy, że nasza szkoła znalazła się wśród beneficjentów programu Laboratoria Przyszłości i otrzymała 60 000zł na zakup pomocy dydaktycznych.
            Do naszej szkoły w ramach programu zostały zakupione m.in. drukarka 3D, mikrokontrolery z czujnikami, stacja lutownicza, sprzęt do realizacji nagrań, zestawy konstrukcyjne LEGO, czy wirtualne laboratorium przedmiotowe Clas VR. Zamówiony sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania w różnych dziedzinach.
            Sprzęt trafi do naszej szkoły do końca roku szkolnego.

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych, a jego celem jest kształtowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

więcej informacji o programie

•  Szanowni Państwo,

Na podstawie  Rozporządzenia  Ministra Edukacji i Nauki z dnia 08.02.2022 w ZSP w Krzeszowie zorganizowane zostaną  zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Dodatkowe zajęcia specjalistyczne będą realizowane w drugim półroczu roku szkolnego 2021/2022 oraz pierwszym półroczu 2022/2023. W naszej szkole planujemy następujące zajęcia:

• zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

• zajęcia logopedyczne

• zajęcia o charakterze terapeutycznym

• zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne.

Rodzice otrzymają pisemną informację o proponowanych zajęciach oraz deklarację uczestnictwa ucznia w zajęciach.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć przekażą Państwu wychowawcy klas przez komunikat w dzienniku elektronicznym.

• Szanowni Państwo

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki  z dnia 11 lutego 2022 roku. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 skrócona została  nauka zdalna w szkołach do 20 lutego. Od 21 lutego uczniowie wszystkich klas, będą się uczyć stacjonarnie.

Agata Gołuszka  dyrektor ZSP Krzeszów