• Powiatowy Turniej BRD w Naszej Szkole

• Dnia 20.04.2023 r. gościliśmy w naszej szkole uczestników finału Powiatowego Turnieju Bezpieczenstwa w Ruchu Drogowym. Na starcie stanęły reprezentacje drużyn, które zajęły pierwsze miejsca w swoich gminach.
            Na koncowy wynik turnieju składały się wyniki z następujących konkurencji:
            - teoretycznej (testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz testu z pierszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach),
            - praktycznej jazdy rowerem przez tor sprawnościowy,
            - udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Miejsca na podium ułożyły się następująco:

w Grupie Młodszej
            I. Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej
            II. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie (skład: Nikola Wajdzik, Wiktoria Panek, Filip Lenik, Szymon Łasak; reprezentantom naszej szkoły zabrakło zaledwie 3 punktów do zwycięzców klasyfikacji)
            III. Szkoła Podstawowa w Skawicy

W Grupie Starszej
            I. Szkoła Podstawowa w Sidzinie
            II. Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej
            III. Szkoła Podstawowa w Kukowie
            IV. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie (skład: Dominika Harańczyk, Dawid Cholewa, Borys Polak)

Gratulujemy!

Zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.